Menu
Your Cart

Vitamín C 1000 mg + šípky časované Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vitamín C 1000 mg + šípky časované Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Vitamín C 1000 mg + šípky časované Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
17,90€
Bez DPH: 14,92€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3272

Vitamín C 1000 mg + šípky s postupným uvoľňovaním Webber Naturals na zvýšenú absorpciu a antioxidačnú ochranu. Časové uvoľňovanie vitamínu C je jemnejšie na žalúdok a ponúka nepretržitú podporu po celý deň pre imunitné zdravie. Časované uvoľňovanie vitamínu C je vhodné na podporu hojenia rán, tvorby spojivového tkaniva a zdravých kostí, ďasien a zubov. Každá tableta poskytuje 1000 mg vitamínu C a šípky, ktoré poskytujú dodatočnú antioxidačnú podporu.

Je vo vode rozpustný vitamín, ktorý sa nenachádza v tele. Musí sa denne získavať prostredníctvom stravy a / alebo doplnkových zdrojov na podporu mnohých aspektov ľudského zdravia. Vitamín C je primárnym antioxidantom tela a je tiež schopný pomôcť recyklovať vyčerpaný vitamín E pre zvýšenie antioxidačnej ochrany. Vitamín C chráni LDL cholesterol pred oxidáciou a uľahčuje vstrebávanie ne-hemového železa na podporu tvorby červených krviniek.

Vitamín C je najlepšie známy pre podporu funkcie imunitného systému a môže pomôcť skrátiť trvanie príznakov nachladnutia. Doplnok s časovaným uvoľňovaním ponúka postupné uvoľňovanie vitamínu C v priebehu niekoľkých hodín, čím zabezpečuje nepretržitú podporu a zároveň znižuje riziko uvoľnenia stolice z tráviaceho traktu, ktoré sa môžu objaviť pri podávaní vysokej dávky vitamínu C naraz. Vitamín C je faktorom normálneho vývoja a udržiavania zdravých kostí, chrupaviek, zubov a ďasien. Pomáha pri tvorbe spojivového tkaniva, pri hojení rán a pri metabolizácii tukov a proteínov. Antioxidačný prostriedok na udržanie dobrého zdravia.

Priaznivé účinky Vitamín C 1000 mg s postupným uvoľňovaním:

  • Časované uvoľnenie pomáha udržiavať optimálne hladiny vitamínu C.
  • Podporuje zdravý imunitný systém, zrak, kožu, kosti, ďasná a zuby.
  • Obsahuje šípky pre antioxidačnú ochranu.
  • Prispieva k ochrane organizmu pred voľnými radikálmi.
  • Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Vhodné pre vegetariánov.

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová) 1000 mg, Šípky (Rosa canina) (ovocie) 40 mg

Ostatné zložky: Sacharidová guma, mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, povlak (karbohydrátová guma, glycerín), magnéziumstearát rastlinný (lubrikant).

Neobsahuje: Bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, neobsahuje škrob, cukor, pšenicu, kvasnice, sóju, kukuricu, vajcia, ryby, kôrovce, produkty živočíšneho pôvodu, soľ, orechy bez GMO. Vhodné pre vegetariánov / vegánov.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 tabletu denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 150
Forma: ľahko hltacie tablety
výživový doplnok Vitamín C + šípky časované Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA