Čučoriedka 500 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3820
Dostupnosť: Ihneď
14,80€
Bez DPH: 12,33€

Množstvo

 Čučoriedkový extrakt 500 mg Bonus Webber Naturals 36:1 koncentrát obsahuje BlueRich, čučoriedkový koncentrát, ktorý je účinný pri boji proti voľným radikálom, ktoré urýchľujú ochorenie a starnutie. Čučoriedky sú silné antioxidanty na udržanie dobrého zdravia. Každá kapsula obsahuje koncentrát 36:1, čo zodpovedá 36 g čučoriedok na jeden gram koncentrátu.

Čučoriedky sú silné antioxidanty. Antioxidanty pomáhajú neutralizovať škodlivé vedľajšie produkty metabolizmu nazývané voľné radikály, ktoré môžu viesť k rade chorôb súvisiacich s vekom. V porovnaní s iným čerstvým ovocím a zeleninou majú čučoriedky najvyššiu úroveň antioxidačných účinkov a vykazujú široké spektrum súvisiacich zdravotných prínosov.

Výskum ukazuje, že anthokyaníny, skupina pigmentov vytvorených v bunkách rastlín, ktoré produkujú hlboké farby, pomáhajú udržiavať ľudské zdravie tým, že podporujú videnie, regulujú hladiny glukózy v krvi, zlepšujú obeh a zdržiavajú účinky starnutia, najmä strata pamäti a motorické zručnosti.

Blueberry 36:1 koncentrát obsahuje BlueRich čučoriedkový koncentrát, ktorý podporuje zdravé hladiny cholesterolu a krvný tlak. Jeho vysoká hodnota ORAC (absorpčná kapacita radikálovej kapacity) ukazuje, že BlueRich je účinný v boji proti voľným radikálom, ktoré urýchľujú ochorenie a starnutie.

ORAC je uznávaný laboratórny test, ktorý sa používa na meranie antioxidačného potenciálu potravy prostredníctvom jeho schopnosti stabilizovať známu koncentráciu voľných radikálov. Vysoké výsledky ORAC ukazujú silné antioxidačné schopnosti.

Účinky Čučoriedka 500 mg koncentrát 36:1:

  • Prírodné flavonoidy, ktoré sa nachádzajú v čučoriedkach priaznivo pôsobia na kardiovaskulárny systém, podporujú regeneráciu a spevnenie ciev.
  • Výťažok z kanadských čučoriedok obsahuje 2,5% antokyánov, ktoré pomáhajú oku pri prispôsobovaní sa pri prechode zo svetla do tmy, prispievajú k posilneniu očí.
  • Čučoriedky priaznivo vplývajú na zmiernenie únavy očí a pozitívne pôsobia na zrak.
  • Antioxidant na udržanie dobrého zdravia.
  • Vysoká hodnota ORAC, ktorá je veľmi účinná v boji proti voľným radikálom.
  • Obsahuje 2,5% anthokyanínu na kapsulu.

Zloženie: BlueRich® čučoriedkový koncentrát 36:1 (Vaccinium corymbosum) (ovocie) (2,5% antokyanínov) 500 mg

Ostatné zložky: Ryžový škrob, želatína kapsule (želatína, čistená voda), oxid kremičitý, rastlinný stearát horečnatý stupňa (mazivo).

Ďalšie informácie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, užívanie konzultujte so svojim lekárom/lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1-3 kapsule denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90 +30
Forma: kapsuly
výživový doplnok Čučoriedka extrakt Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA