Menu
Your Cart

Kolagén + kyselina hyalurónová a bór Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Kolagén + kyselina hyalurónová a bór Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Novinka
Kolagén + kyselina hyalurónová a bór Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
22,80€
Bez DPH: 19,00€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3661

Kolagén + kyselina hyalurónová a bór od spoločnosti Webber Naturals sú spoločnou podpornou formuláciou, ktorá kombinuje výhody klinicky podporovaného kolagénu UC-II®, bóru a kyseliny hyalurónovej. Kolagén UC-II napomáha zdraviu kĺbov, zatiaľ čo kyselina hyalurónová pôsobí ako lubrikácia kĺbov a iných tkanív. Táto receptúra pomáha zmierniť bolesť a stuhnutosť kĺbov, zvýšiť pohyblivosť kĺbov u ľudí trpiacich osteoartrózou a zmierniť bolesť kĺbov vyvolanú aktivitou - iba jednou mini kapsulou denne.

Kolagén + kyselina hyalurónová a bór kombinujú klinicky študovaný komplex kolagénu UC-II s kyselinou hyalurónovou a bórom, čím pomáhajú podporovať zdravie kĺbov - to všetko obsahuje jedna mini kapsula denne. Kolagén hrá dôležitú úlohu pri tvorbe kĺbovej chrupavky. Komplex kolagénu UC-II je patentovaná forma nedenaturovaného kolagénu typu II, ktorý pomáha podporovať zdravie kĺbov. Uchovaním nedenaturovanej formy si kolagén typu II udržuje v tele svoju biologickú aktivitu a účinnosť. Každá malá kapleta obsahuje 40 mg UC-II. Je to rovnaká dávka ako v klinických štúdiách, ktorá pomáha zmierniť bolesť a stuhnutosť kĺbov u ľudí trpiacich osteoartrózou, zmierniť bolesť kolenných kĺbov pri chôdzi a výstupe po schodoch a zlepšiť mobilitu osôb trpiacich osteoartrózou.

Kyselina hyalurónová sa nachádza v synoviálnej tekutine medzi kĺbmi a bór je minerál, ktorý pomáha udržiavať zdravý metabolizmus vápnika. Aj keď sú tieto živiny hodnotné samy osebe, pridaním kolagénu môžu prispieť k ešte lepšiemu zmierneniu bolesti kĺbov.

Kolagén + kyselina hyalurónová a bór poskytujú malé, ale účinné dávkovanie v mini kapsulách, ktoré sa veľmi ľahko prehltnú. Je to fantastická voľba pre ľudí, ktorí chcú podporovať zdravie kĺbov, zmierňovať bolesti spojené s osteoartrózou a udržiavať mobilitu.

Priaznivé účinky Kolagén + kyselina hyalurónová a bór:

  • Denne užívajte iba jednu mini kapsulu.
  • Obsahuje kolagén UC-II, patentovanú značku podporovanú výskumom.
  • Kombinuje kolagén, kyselinu hyalurónovú a bór pre synergickú podporu.
  • Pomáha zmierniť bolesť a stuhnutosť kĺbov u ľudí trpiacich osteoartrózou.
  • Pomáha zlepšovať / zvyšovať mobilitu osôb trpiacich osteoartrózou.
  • Pomáha znižovať bolesť kĺbov spôsobenú cvičením.

Podporuje zdravú funkciu kolenných kĺbov zlepšením flexibility kolien počas cvičenia. Pomáha znižovať osteoartritickú bolesť kolenného kĺbu pri chôdzi a výstupe po schodoch. Pomáha zmierniť bolesť a stuhnutosť kĺbov u osôb trpiacich osteoartrózou. Pomáha znižovať bolesť kĺbov spôsobenú cvičením. Pomáha zlepšovať / zvyšovať mobilitu osôb trpiacich osteoartrózou. Pomáha udržiavať zdravý metabolizmus vápnika.

Zloženie: Kolagénový komplex UC-II® 40 mg Obsahujúce 27,2 mg chrupavky kuracieho hrudníka (Gallus gallus) poskytujúce: Celkový obsah kolagénu 10 mg, Nehydrolyzovaný kolagén typu II 1,2 mg, Bór (glycinát) 3,36 mg, Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) 3,3 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, poťah (uhľohydrátová guma, glycerín), sodná soľ kroskarmelózy, oxid kremičitý, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Ďalšie informácie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, máte reumatoidnú artritídu, osteoartritídu, ochorenie obličiek alebo ste dostali diagnostikovanú rakovinu závislú od estrogénu, pred použitím sa poraďte s lekárom. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, obráťte sa na lekára. Niektorí ľudia môžu mať zápchu a / alebo bolesti hlavy. Nepoužívajte v prípade známej alergie / precitlivenosť na kurča. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 kapsula denne, užívaná s vitamínom D a vápnikom alebo ako určí lekára. Vitamín D a vápnik je možné získať prirodzene ako súčasť zdravej vyváženej stravy.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 40
Forma: mini kaplety
výživový doplnok Kolagén + kyselina hyalurónová a bór Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA