Kolagén + Lysine + Vitamín C Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3386
Dostupnosť: Ihneď
16,30€
Bez DPH: 13,58€

Množstvo

Kolagén (Colagen) + lysín + vitamín C Webber Naturals poskytuje kľúčové živiny, ktoré synergicky pôsobia na zvýšenie zdravia spojivového tkaniva, udržujú kĺby silné, pružné a ohybné, bez ohľadu na váš vek. Kolagén s lyzínom a vitamínom C poskytuje aj ďalšie výhody pre zdravú a hydratovanú pleť.

Kolagén je najpočetnejší proteín v ľudskom tele, pričom kolagén typu II tvorí významnú časť hyalínovej chrupavky v kĺboch. Je životne dôležitý pre tvorbu kostry, kolagén funguje spolu s aminokyselinou lyzínom a vitamínom C, zlepšuje zdravie muskuloskeletálneho systému a pomáha pri boji proti osteoporóze a iným chorobám, ktoré poškodzujú kosti.

Silnejšie kosti a kĺby sú odolnejšie voči zraneniam z každodenného opotrebenia a zo športových zranení a pádov. Kolagén a elastín sú dynamické duo ktoré poskytujú silu a flexibilitu v tele pre kĺby a pokožku Avšak ultrafialové svetlo, poškodenie kĺbov a chronický zápal môžu viesť k narušeniu syntézy kolagénu a elastínu, čo má za následok slabšie spojivové tkanivo, poréznejšiu kosť, dehydrovanú, nedostatočne okysličenú a podvyživenú pleť, ktorá je náchylná na vrásky a padanie (klesanie).

Vyčerpané zdroje kolagénu sa môžu obnoviť výberom kolagénu s lysínom + vitamínom C. Táto jedinečná receptúra slúži na zníženie účinkov degeneratívnych stavov kĺbov, ako je osteoartritída, na podporu obnovy svalových poranení, na posilnenie zdravia kostí a na zlepšenie zdravia pokožky. Udržiavať ho hladké, pružné a hydratované!

Priaznivé účinky Kolagén (Colagen) + lysín + vitamín C:

  • Unikátny vysokokvalitný kolagén typu II. z morských zdrojov.
  • Zlepšuje zdravie spojivového tkaniva, kĺbov, ďasien a pokožky.
  • Podporuje opravu poranení kostrového svalstva.
  • Znižuje bolesť kĺbov a zastavuje degeneráciu spojivového tkaniva.
  • Spolu s vitamínom C sa podieľa na tvorbe a regenerácii svalstva.
  • Napomáha rýchlejšie sa zotaviť po operáciách a športových výkonoch.

Zloženie: Hydrolyzed Collagen (ryba) 500 mg, L-Lysine (hydrochloride) 50 mg, Vitamin C (ascorbic acid) 30 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, sodná soľ kroskarmelózy, kyselina stearová, hydroxypropylcelulóza, povlak (karbohydrátová guma, glycerín), magnéziumstearát rastlinný (lubrikant).

Neobsahuje: syntetické farbivá, konzervačné látky ani sladidlá. Neobsahuje ani alergény: mlieko, cukor, pšenicu, glutén, droždie, sóju, kukuricu, vajcia, mäkkýše, orechy ani výrobky z nich. Zložky neobsahujú GMO. Uchovávajte v suchu, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Ďalšie informácie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti a osoby na nizkoproteínovej diéte. Nepoužívajte ako zdroj proteínov. Môže spôsobiť mierne žalúdočno črevné ťažkosti.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 1 tableta 3x denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 120
Forma: tablety
výživový doplnok Kolagén (Colagen) + Lysine + Vitamín C Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA