Menu
Your Cart

Kolagén30 s biotínom, biologicky aktívnymi kolagénovými peptidmi Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Kolagén30 s biotínom, biologicky aktívnymi kolagénovými peptidmi Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Kolagén30 s biotínom, biologicky aktívnymi kolagénovými peptidmi Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
18,40€
Bez DPH: 15,33€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3668

Kolagén30 s biotínovými biologicky aktívnymi kolagénovými peptidmi Webber Naturals. Kolagén30 s biotínom 2500 mg produktu Verisol® Bioactive Collagen Peptides™ s 5000 mikrogramami biotínu pre pokročilú výživu pokožky, vlasov a nechtov. Toto dynamické duo podporuje krásu zvnútra, pomáha redukovať hlboké vrásky pre mladšiu vyzerajúcu pleť a posilňuje vlasy a nechty za menej ako 30 dní. Užívanie dennej dávky 2500-5000 mcg biotínu pomáha zvyšovať hrúbku a pevnosť vlasov a nechtov a pomáha predchádzať bolestivému rozštiepeniu nechtov.

Ako najbohatšia bielkovina v tele je kolagén nevyhnutný aj pre správnu štruktúru zdravej pokožky, vlasov, nechtov, kostí a kĺbov. Kolagén tvorí 75% suchej hmotnosti dermis, ale syntéza kolagénu dramaticky klesá v dôsledku starnutia a kolagén sa degraduje (mikro-trauma), vystavením ultrafialovému žiareniu (slnku), fajčeniu a poškodeniu mäkkých tkanív. Nedostatok kolagénu spôsobuje, že sa koža stáva tenkou, suchou a slabou, čo vedie k viditeľným prejavom starnutia, vrátane vrások a jemných čiar.

Verisol stimuluje kožné bunky, aby produkovali kolagén a elastín, podporujúc zdravšiu mladšiu pokožku. Zvyšovaním kolagénu a elastínu v pokožke sa zvyšuje vlhkosť a elasticita pokožky a môže znížiť hlboké vrásky počas 30 dní. Kolagén 30 s biotínom poskytuje účinnú dennú podporu pre zdravú pokožku, vlasy a nechty, ktoré podporujú prírodnú krásu zvnútra.

Tajomstvo mladistvej vyzerajúcej pokožky, zdravých vlasov a nechtov môže byť silná kombinácia kolagénu a biotínu. Toto dynamické duo je prirodzené riešenie pre mladistvú, žiarivú krásu, ktorá začína zvnútra. Verisol Bioactive Collagen Peptides je klinicky skúmaný kolagénový peptid vedecky optimalizovaný pre krásu zvnútra. Verisol stimuluje kožné bunky, aby vytvorili viac kolagénu na zníženie hlbokých vrások pre mladšiu vyzerajúcu pleť za menej než 30 dní. Pomáha stimulovať obnovu buniek pokožky, aby sa zmenšili vrásky a jemné tvárové línie okolo očí a hlboké vrásky. Pomáhajú zvyšovať a zväčšovať elasticitu a hustotu pokožky, zlepšujú profil povrchu pokožky a pomáhajú obnovovať vzhľad hladkej pokožky. Pomáha podporovať zdravú tvorbu kolagénu a zdravú tvorbu elastínu. Pridním biotínu na podporu zdravých vlasov, kože a nechtov. Pomáha predchádzať a zlepšovať štiepeniu vlasov a krehkým nechtov. Pomáha posilňovať a podporovať hrubšie vlasy.

Priaznivé účinky Kolagén30 s biotínom, biologicky aktívnymi kolagénovými peptidmi:

  • Stimuluje obnovu buniek pokožky, aby sa znížili jemné líniu tvárové vrásky a vrásky okolo očí.
  • Podporuje produkciu kolagénu a elastínu pre jemnejšiu, mladšie vyzerajúcu pleť.
  • Vyrobené z klinicky skúmaných peptidov bioaktívneho kolagénu Verisol.
  • Biotín na podporu zdravých, lesklých vlasov a silných nechtov.
  • Bez príchute.

Zloženie: Verisol® Bioactive Collagen PeptidesTM typu I a III hydrolyzovaného kolagénu (bovine) 833,34 mg, Biotín 1666,67 mcg

Ostatné zložky: Povlak (glycidová živica, glycerín), kyselina stearová, hydroxypropylcelulóza, magnéziumstearát rastlinný(lubrikant).

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Môže spôsobiť mierne gastrointestinálne poruchy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 1 tableta 3 krát denne alebo ako určí lekár.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 120
Forma: tablety
výživový doplnok Kolagén30 s biotínovými biologicky aktívnymi kolagénovými peptidmi Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA