Menu
Your Cart

Omega 3-6-9 vysoká účinnosť 1200 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Omega 3-6-9 vysoká účinnosť 1200 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Omega 3-6-9 vysoká účinnosť 1200 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
21,10€
Bez DPH: 17,58€
 • Dostupnosť: Ihneď
 • Kód produktu: 3876

 Omega 3-6-9 vysoká účinnosť 1200 mg Webber Naturals sú esenciálne mastné kyseliny, EFA. Omega-9 mastné kyseliny sa môžu tvoriť v tele, takže nie sú z technického hľadiska "nevyhnutné", ale pracujú v rovnováhe s omega-3 a -6 pre optimálnu podporu zdravia. Všetky tri sú potrebné. Zabezpečte optimálnu rovnováhu s Omega-3-6-9. Omega 3-6-9 poskytuje vyváženú zmes esenciálnych mastných kyselín (EFA), ktoré pomáhajú podporovať kognitívne a kardiovaskulárne zdravie, vývoj mozgu a očí, ako aj zdravú pokožku.

Omega 3-6-9 má osobitný význam v oblasti výživy. Identifikuje živiny, ktoré sa nedajú vyrobiť v tele a musia sa konzumovať v niektorej strave. Omega-3 a omega-6 sú esenciálne mastné kyseliny. Severoamerické diéty majú najväčší nedostatok omega-3, omega-6 nasleduje a omega-9 naposledy. Všetky tri sú potrebné, v správnej rovnováhe, pre optimálne zdravie. EFA sú premenené orgánom na biochemické zlúčeniny potrebné pre zdravie nervových buniek, bunkových membrán a funkcií tkaniva. Spotreba rybacích olejov v kombinácii s rastlinnými olejmi zabezpečuje úplný a priamy zdroj všetkých troch omega.

Tento doplnok Omega 3-6-9 obsahuje 400 mg certifikovaného organického ligninového ľanového oleja, borákový olej a divokého rybieho tuku v mäkkých gélových kapsuliach.

 • Omega 3: Kyselina alfa-linolová (ALA) pri dennom príjme 2 g prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Kyselina dokozahexaénová (DHA) pri dennom príjme 250 mg prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a aj dobrého zraku. Spolu s kyselinou eikozapentaénovou (EPA) prispievajú k optimálnej funkcii srdca, pri dennom príjme 250 mg EPA a aj DHA.
 • Omega 6: Kyselina linolová tak isto pri dennom príjme 10 g podporuje udržanie hladiny cholesterolu. Kyselina gama-linolénová je dôležitá najmä pre regulačné pochody v organizme a správnu funkciu bunkových stien.
 • Omega 9: Kyselina olejová je nenasýteným tukom, ktorý tiež ako kyselina linolová a kyselina alfa-linolová prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Rozhodnite sa správne a zvoľte si OMEGA-3 s certifikátom IVO™ od Webber Naturals.

Priaznivé účinky Omega 3-6-9 vysoká účinnosť 1200 mg:

 • Významné množstvo omega-3, -6 a -9.
 • Rybí olej je ultračistený a molekulárne destilovaný.
 • Má priaznivé účinky na srdcovo-cievny systém.
 • Prispieva k optimálnej funkcii srdca.
 • Podporuje udržanie hladiny cholesterolu.
 • Pomáha udržiavať mozgovú činnosť.

Zloženie: Koncentrát rybieho oleja* (ančovička, sardinka a / alebo makrela) 400 mg, Omega-3 kyselina eikozapentaénová (EPA) 70 mg, Omega-3 kyselina dokosahexaenová (DHA) 45 mg, Ľanový olej (Linum usitatissimum) (osivo) 400 mg, Omega-3 kyselina alfa-linolénová (ALA) 200 mg, Omega-9 kyselina olejová (OA) 52 mg, Borákový olej (Borago officinalis) (osivo) 400 mg, Omega-6 kyselina gama-linolénová (GLA) 80 mg, Omega-9 kyselina olejová (OA) 56 mg
*Molekulárne destilovaný, ultračistený.

Ostatné zložky: Kapsula želatínová (želatína, glycerín, čistená voda, karamel), prírodný vitamín E.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak máte alergiu na ryby. Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie konzultujte s lekárom ak užívate lieky na riedenie krvi.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 tablety 3x denne najlepšie s jedlom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90 +60 Bonus
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Omega 3-6-9 vysoká účinnosť 1200 mg Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA