Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Prírodný sprievodca zdravím žien

03.03.2023

NOW spolupracuje s časopisom Delicious Living Magazine, dôveryhodným hlasom v komunite prirodzeného života už viac ako 32 rokov, s cieľom vytvoriť „Prírodného sprievodcu zdravím žien“. Tento komplexný sprievodca obsahuje doplnky, recepty a rady o každodennom životnom štýle pre každú ženu a obsahuje tipy od uznávaných odborníkov na wellness vrátane Wendy Bazilian, DrPh, RD a Marka Hymana, MD.

Témy zahrnuté v tomto podrobnom sprievodcovi zahŕňajú:

 • Šaty na doplnky pre ženy
 • Živiny, ktoré vám pomôžu prekvitať v každej fáze života
  Ako poraziť stres a oživiť svoj život
 • Ako vyvážiť váhu vrátane receptov na jedlo počas týždňa
 • 5 najlepších spôsobov, ako podporiť zdravie srdca
 • Diéta pre zdravie prsníka
 • Výživové návyky pre krásnu pleť
 • Zdravý (a šťastný) cyklus

Či už len začínate svoju cestu k lepšiemu wellness alebo ste v špičkovej forme, pokúšate sa otehotnieť alebo práve začínate s menopauzou, táto príručka má niečo pre každú ženu, ktorej záleží na svojom zdraví.

Ktoré vitamíny a minerálne látky sú dôležité pre ženy? Čo užívať počas tehotenstva, dojčenia a v období menopauzy a ako sa starať o zdravie pleti a vlasov? Ženy majú špecifické potreby a preto existujú aj vitamíny a doplnky vyživy určene len pre ženy Kyselina listová (folát), Maka pre ženy + Ashwagandha, Probiotiká pre ženy 25 miliárd zdravá vaginálna flóra, Probiotiká pre ženy s brusnicami, Pupalkový olej, Štítna žľaza, Dong Quai (angelika čínska), Alfalfa (Lucerna siata), Black Cohosh (Ploštičník strapcovitý), Brusnice, Kolagén30 I a III bioaktívny kolagénový peptid proti vráskam, Kolagén30 I a III s biotínom, biologicky aktívnymi kolagénovými peptidmi, Kompletný multivitamín pre ženy 50+, Kompletný multivitamín pre ženy

Brožúrka v angličtine / stiahni

Prírodný sprievodca zdravím žien

Našli ste nejakú chybu? Dajte nám vedieť!

  menu