Menu
Your Cart

Probiotiká 7 miliárd IBS Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Probiotiká 7 miliárd IBS Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Novinka
Probiotiká 7 miliárd IBS Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
16,90€
Bez DPH: 14,08€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3222

Probiotikum na podporu syndrómu dráždivého čreva (IBS) od spoločnosti Webber Naturals je jedinečná multikmeňová receptúra klinicky testovaná, ktorá pomáha zmierňovať príznaky syndrómu dráždivého čreva (IBS). Každá vegetariánska kapsula poskytuje 7 miliárd aktívnych buniek zložených z proprietárnych kmeňov laktobacillus, bacillus a enterococcus, ktoré obnovujú a udržiavajú črevnú mikrobiotiku a podporujú gastrointestinálne zdravie. Nevyžaduje sa žiadne chladenie!

Syndróm dráždivého čreva (IBS) je najbežnejšou gastrointestinálnou poruchou, ktorou sa zaoberajú lekári. Najmä u žien so syndrómom dráždivého čreva (IBS) sa môžu vyskytnúť príznaky, ako sú bolesť brucha, nadúvanie, plynatosť, zápcha a / alebo hnačka. Probiotikum na podporu syndrómu dráždivého čreva (IBS) od spoločnosti Webber Naturals je jedinečný zdroj probiotík určených na obnovu a udržiavanie zdravej gastrointestinálnej mikrobioty a preukázalo sa, že zmierňuje príznaky syndrómu dráždivého čreva (IBS). 

Táto probiotická zmes obsahuje proprietárne kmene Lactobacillus rhamnosus R0011 a Lactobacillus helveticus R0052, ktoré ľudia súspešne používajú už viac ako 15 rokov a ktoré znižujú riziko hnačiek spojených s antibiotikami. Zmes tiež obsahuje Bacillus subtilis R0179 a Enterococcus faecium R0026, aby sa ďalej podporila priaznivá flóra čriev a skrátila sa doba hnačky u ľudí so syndrómom dráždivého čreva (IBS).

Každá vegetariánska kapsulazaručene poskytuje 7 miliárd jednotiek tvoriacich kolónie (cfus) v deň expirácie. Všetky kmene boli dobre identifikované a charakterizované pomocou genómového sekenovania, zatiaľ čo oba druhy laktobacilu boli uložené v Pasteur Institute’s National Collection of Microorganisms Cultures (CNCM). Kmene laktobacilov sú podporené 26 klinickými štúdiami a všetky štyri probiotické kmene boli schválené z hľadiska bezpečnosti a dobrej tolerancie.

Môže pomôcť skrátiť trvanie hnačky u osôb so syndrómom dráždivého čreva (IBS). Pomáha obnovovať a udržiavať črevnú flóru. Pomáha znižovať riziko výskytu poruchy pozornosti u detí starších ako 12 rokov. Zdroj probiotík. Pomáha podporovať črevné / gastrointestinálne zdravie. Dokáže podporovať priaznivú flóru čriev.

Priaznivé účinky Probiotiká 7 mld.:

  • Unikátna formula viacerých kmeňov, ktorá synergicky pôsobí na zmiernenie príznakov syndrómu dráždivého čreva (IBS).
  • Obsahuje dva laktobacily na zníženie rizika výskytu poruchy pozornosti (ADD) u detí vo veku 12 rokov a starších.
  • Poskytuje kmene bacillus and enterococcus, ktoré pomáhajú zmierniť hnačky u ľudí so syndrómom dráždivého čreva (IBS).
  • Podporuje a udržiava mikroflóru gastrointestinálneho traktu.
  • Vyrobené z probiotických kmeňov, ktoré odolávajú žalúdočnej kyseline, takže sú schopné dostať sa do intestinálneho traktu neporušené.
  • Nevyžaduje skladovanie v chladničke.

Zloženie: Lactobacillus helveticus (R0052) (celá bunka) 2,9% 0,2 miliardy cfu †, Lactobacillus rhamnosus (R0011) (celá bunka) 54,2% 3,8 miliardy cfu †, Bacillus subtilis (R0179) (celá bunka) 4,3% 0,3 miliardy cfu †, Enterococcus faecium (R0026) (celá bunka) 38,6% 2,7 miliardy cfu †.
* Zaručených minimálne 7 miliárd aktívnych buniek na kapsulu v čase expirácie.
Zaručených minimálne 15 miliárd aktívnych buniek na kapsulu v deň výroby.
† cfu: jednotky tvoriace kolónie

Prídavné látky: Zemiakový škrob, laktóza, vegetariánska kapsula (uhľohydrátová guma, čistená voda), srvátkový prášok, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant), kyselina askorbová.

Neobsahuje: Umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá; bez cukru, pšenice, lepku, kukurice, vajec, rýb, mäkkýšov, soli, stromových orechov alebo GMO. Vhodné pre vegetariánov.

Ďalšie informácie: Môže obsahovať sóju a mlieko. Ak máte horúčku, zvracanie, krvavé hnačky alebo silné bolesti brucha, pred použitím sa poraďte s lekárom. Ak sa objavia príznaky zažívacieho traktu (napr. Hnačka), zhoršia sa alebo pretrvávajú dlhšie ako 3 dni, prestaňte ich používať a vyhľadajte lekára. Nepoužívajte tento produkt, ak máte stav oslabený imunitou (napr. AIDS, lymfóm, pacienti podrobujúci sa dlhodobej liečbe kortikosteroidmi), ak ste tehotná alebo dojčíte, alebo ak trpíte alergiou na sóju. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí užívajú 1 kapsulu denne alebo podľa pokynov lekára. Ak užívate antibiotiká, užite najmenej 2–3 hodiny pred alebo po. Dráždivé príznaky čreva (dospelí): 1 kapsula denne alebo podľa pokynov lekára. Ak užívate antibiotiká, užite najmenej 2–3 hodiny pred alebo po. Užívajte 1-4 týždne. Hnačka spojená s antibiotikami (deti staršie ako 12 rokov): 1 kapsula, 3-krát denne s jedlom alebo podľa pokynov lekára. Ak užívate antibiotiká, užite najmenej 2–3 hodiny pred alebo po. Na použitie počas liečby antibiotikami.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: vegetariánskych kapsúl
výživový doplnok Probiotiká 7 mld. Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA