Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Sprievodca kognitívnym zdravím

03.03.2023

Zakaždým, keď uvažujete, vnímate, posudzujete alebo cvičíte vedomie, využívate svoje kognitívne schopnosti. Inteligencia, kreativita, humor a celá škála emócií -- poznanie pokrýva takmer všetko, čo súvisí s procesom myslenia. Pohybuje sa od biologických po analytické a všetko medzi tým, ako je matematika, lingvistika, filozofia, psychológia a oveľa, oveľa viac.

Biologicky povedané, poznávanie vykonáva mozog a v menšej miere nervový systém. Ako biologický počítač vášho tela je mozog poverený monumentálnou a celoživotnou úlohou spracovať každú myšlienku, emóciu, pohyb, reakciu, pocit, inštinkt, vôňu, zvuk a pohľad, ktoré ste zasvätení a vykonávate. Tento ťažko pracujúci orgán odpočíva počas spánku len krátko; aj vtedy funguje na reguláciu životných funkcií a nabíjanie vašich hlavných orgánových systémov, pričom súčasne buduje nové bunky a koordinuje opravu poškodených tkanív.

Medzi ďalšie témy zahrnuté v tejto príručke patria:

  • Prečo je kognitívne zdravie také dôležité?
  • Prečo v poslednej dobe počujem viac o kognitívnom zdraví?
  • Čo môžem urobiť pre udržanie zdravých kognitívnych funkcií počas celého života?
  • Doplnky pre kognitívne zdravie

Gotu Kola, Ginkgo Biloba, Omega-3 Krill Olej, B-Komplex 100 mg (B100) časované, Magteín™ Horčík L-Treonát, Cholín a Inozitol, Dopa Mucuna, PABA, L-Tryptophan, Glycín (Glycine), Omega-3 900 mg trojitá sila s vitamínom D3, DMAE (dimethylaminoethanol), Rodiola (Rhodiola), PQQ (Pyrrolochinolín chinón), Vitamín B6 (pyridoxín)

Brožúrka v angličtine / stiahni

Sprievodca kognitívnym zdravím

Našli ste nejakú chybu? Dajte nám vedieť!

    menu