Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Sprievodca probiotikami

03.03.2023

Vedeli ste, že vo vašom tele a na ňom v danom čase žijú bilióny mikroorganizmov vrátane baktérií a kvasiniek? V skutočnosti mikroorganizmy prevyšujú bunky vo vašom tele asi 10 ku 1. Ale neutekajte k lekárovi po antibiotiká! Väčšina týchto mikroorganizmov je skutočne prospešná a žije vo vnútri aj mimo vášho tela. Vonku sa väčšina týchto mikroorganizmov nachádza na našej koži. Vo vnútri sa väčšina prospešných mikroorganizmov nachádza vo vašom črevnom trakte a tieto organizmy, nazývané probiotiká, sú dôležité pre vaše celkové zdravie a pohodu.

Medzi ďalšie témy zahrnuté v tejto príručke patria:

  • Čo sú probiotiká?
  • Ako ich získame?
  • Kto potrebuje probiotiká?
  • Čo robia probiotiká?
  • Čo sú prebiotiká?
  • Vynikajúce kmene
  • Najnovší výskum

NOW® pokrýva vaše potreby probiotických doplnkov. Náš vedecký tím drží krok s najnovšími pokrokmi vo výskume probiotík a najnovšie zistenia začleňujeme do našich formulácií, aby sme zaistili, že získate modernú receptúru, ktorá bude zaručene účinná a účinná do dátumu „Best By“.

Okrem toho NOW využíva niektoré z najmodernejších dostupných prístrojov na analýzu probiotík. Naša RiboPrinter® je automatický nástroj na molekulárnu analýzu, ktorý umožňuje technikom NOW zaručiť identitu, silu a čistotu bakteriálnych kmeňov používaných v probiotických produktoch NOW.

Probiotiká obnovujú črevnú mikroflóru a podporujú trávenie. Probiotiká sú kultúry mikroskopických organizmov, ktoré sú pre náš organizmus prospešné Acidophilus 2 miliardy, Acidophilus s Bifidus 8 miliárd, Detské probiotiká 2 miliardy od 2 rokov, Probiotiká 1 miliarda pre deti od 3 rokov, Probiotiká 30 miliárd, Probiotiká 50 miliárd, Probiotiká 7 miliárd IBS, Probiotiká dámske 25 miliárd zdravá vaginálna flóra, Probiotiká pre ženy s brusnicami 5 miliárd/200 mg

Brožúrka v angličtine / stiahni

Sprievodca probiotikami

Našli ste nejakú chybu? Dajte nám vedieť!

    menu