Menu
Your Cart

Kolagén + Lysine + Vitamín C Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Kolagén + Lysine + Vitamín C Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Kolagén + Lysine + Vitamín C Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
16,30€
Bez DPH: 13,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3386

Kolagén (Colagen) + lysín + vitamín C Webber Naturals poskytuje kľúčové živiny, ktoré synergicky pôsobia na zvýšenie zdravia spojivového tkaniva, udržujú kĺby silné, pružné a ohybné, bez ohľadu na váš vek. Kolagén s lyzínom a vitamínom C poskytuje aj ďalšie výhody pre zdravú a hydratovanú pleť.

Kolagén je najpočetnejší proteín v ľudskom tele, pričom kolagén typu II tvorí významnú časť hyalínovej chrupavky v kĺboch. Je životne dôležitý pre tvorbu kostry, kolagén funguje spolu s aminokyselinou lyzínom a vitamínom C, zlepšuje zdravie muskuloskeletálneho systému a pomáha pri boji proti osteoporóze a iným chorobám, ktoré poškodzujú kosti.

Silnejšie kosti a kĺby sú odolnejšie voči zraneniam z každodenného opotrebenia a zo športových zranení a pádov. Kolagén a elastín sú dynamické duo ktoré poskytujú silu a flexibilitu v tele pre kĺby a pokožku Avšak ultrafialové svetlo, poškodenie kĺbov a chronický zápal môžu viesť k narušeniu syntézy kolagénu a elastínu, čo má za následok slabšie spojivové tkanivo, poréznejšiu kosť, dehydrovanú, nedostatočne okysličenú a podvyživenú pleť, ktorá je náchylná na vrásky a padanie (klesanie).

Vyčerpané zdroje kolagénu sa môžu obnoviť výberom kolagénu s lysínom + vitamínom C. Táto jedinečná receptúra slúži na zníženie účinkov degeneratívnych stavov kĺbov, ako je osteoartritída, na podporu obnovy svalových poranení, na posilnenie zdravia kostí a na zlepšenie zdravia pokožky. Udržiavať ho hladké, pružné a hydratované!

Priaznivé účinky Kolagén (Colagen) + lysín + vitamín C:

  • Unikátny vysokokvalitný kolagén typu II. z morských zdrojov.
  • Zlepšuje zdravie spojivového tkaniva, kĺbov, ďasien a pokožky.
  • Podporuje opravu poranení kostrového svalstva.
  • Znižuje bolesť kĺbov a zastavuje degeneráciu spojivového tkaniva.
  • Spolu s vitamínom C sa podieľa na tvorbe a regenerácii svalstva.
  • Napomáha rýchlejšie sa zotaviť po operáciách a športových výkonoch.

Zloženie: Hydrolyzed Collagen (ryba) 500 mg, L-Lysine (hydrochloride) 50 mg, Vitamin C (ascorbic acid) 30 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, sodná soľ kroskarmelózy, kyselina stearová, hydroxypropylcelulóza, povlak (karbohydrátová guma, glycerín), magnéziumstearát rastlinný (lubrikant).

Neobsahuje: syntetické farbivá, konzervačné látky ani sladidlá. Neobsahuje ani alergény: mlieko, cukor, pšenicu, glutén, droždie, sóju, kukuricu, vajcia, mäkkýše, orechy ani výrobky z nich. Zložky neobsahujú GMO. Uchovávajte v suchu, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Ďalšie informácie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti a osoby na nizkoproteínovej diéte. Nepoužívajte ako zdroj proteínov. Môže spôsobiť mierne žalúdočno črevné ťažkosti.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 1 tableta 3x denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 120
Forma: tablety
výživový doplnok Kolagén (Colagen) + Lysine + Vitamín C Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA