Menu
Your Cart

Bone Strength™ s MCHA Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Bone Strength™ s MCHA Now Foods | výživový doplnok | vitamín
Bone Strength™ s MCHA Now Foods | výživový doplnok | vitamín
17,90€
Bez DPH: 14,92€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 1228

Silné kosti s MCHA Now Foods. Pokiaľ ide o absorpciu, rôzne vápnikové soli (napríklad uhličitan a citrát) sa absorbujú približne rovnako, keď sa berú s jedlom (1). Citran vápenatý je často ponúkaný ako vynikajúca forma, pretože môže byť rovnako dobre absorbovaný bez jedla. Jedným z typov vápnika, ktorý vyniká, je mikrokryštalický hydroxyapatit (MCHA), rovnaká forma vápnika ako v našich kostiach. MCHA, je prírodná zlúčenina, ktorá tvorí kryštalickú matricu našich kostí a zubov a je tiež látkou, ktorá im dodáva ich tuhosť. MCHA je zdrojom vysoko vstrebateľného vápnika a fosforu, ktoré sú hlavnými minerálnymi zložkami kostí. https://www.naturvitamins.sk/silne-kosti-mcha-now-foods

Komplexný produkt na podporu kostí, ktorý tiež obsahuje horčík a ďalšie dôležité minerály, ako aj vitamíny C, D a K, ktoré pomáhajú pri syntéze a udržiavaní kostného tkaniva. Bone Strength™ s MCHA je formulácia kľúčových výživných látok a minerálov, ktoré boli identifikované ako kľúčové faktory pri budovaní a prestavbe kostí a znižovaní úbytku kostnej hmoty. Desaťročia vedeckého výskumu preukázali, že mikroživiny ako vápnik, horčík, draslík a vitamíny C, D a K hrajú rozhodujúcu úlohu pri budovaní a udržiavaní hustoty kostí.

Na rozdiel od požitia vápenatých solí, MCHA nespôsobuje zvýšenie hladiny vápnika v krvi a namiesto toho vytvára dlhšiu rovnováhu vápnika. Klinická štúdia ukázala, že najvyššie hladiny vápnika v krvi štyri hodiny po konzumácii MCHA boli o 50 percent nižšie ako po spotrebovaní rovnakej dávky uhličitanu vápenatého alebo citranu vápenatého (2).

Viaceré klinické štúdie ukázali, že suplementácia MCHA je účinnejšia ako suplementácia uhličitanom vápenatým pri podpore minerálnej hustoty kostí a znižovaní úbytku kostnej hmoty u dospelých (3).

Väčšina ľudí, u ktorých je riziko artritídy, osteoporózy alebo po 50 roku života, kedy sa pevnosť a tuhosť našich kostí znižuje, by mala užívať túto formu doplnku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Proteín (z MCHA a aminokyselín) 1 g, Vitamín C (z horčíka askorbátu) 133 mg, Vitamín D-3 (ako cholekalciferol) 16,68 mcg (667 IU), Vitamín K-2 (ako menakinón-4) (MK-4) 67 mcg, Tiamín (vitamín B-1) (z Thiamin HCl) 3 mg, Vápnik (z MCHA) 667 mg, Fosfor (z MCHA) 287 mg, Horčík (z oxidu horečnatého a askorbátu) 400 mg, Zinok (zinočnatý) 7 mg, Meď (z meďovej aminokyseliny) 0,7 mg, Mangán (z kyseliny mangánovej) 2 mg, Praslička (Equisetum arvense) (antény) 67 mg, Bór (z kyseliny borónovej) 467 mcg. MCHA = mikrokryštalický hydroxyapatit

Ostatné zložky: Hovädzia želatína (kapsula), stearát horečnatý (rastlinný zdroj), oxid kremičitý, komplex glukaminamínsulfátu, kyselina stearová (rastlinný zdroj) a celulóza.

Neobsahuje: pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia alebo zložky rýb.

Obsahuje: mäkkýše (krab, krevety, homáre a raky).

Ďalšie informácie: Len pre dospelých. Poraďte sa s lekárom, ak ste tehotná / dojčiaca žena, užívate lieky alebo máte zdravotné problémy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: Užívajte 4 kapsuly denne, najlepšie v rozdelených dávkach, s jedlom. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Krajina pôvodu: USA

Veľkosť balenia: 120
Forma: kapsuly
výživový doplnok Bone Strength Now Foods 
bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Referencie:

1. Heaney RP, Calcium supplements: practical considerations. Osteoporos Int. 1991 Feb; 1(2): 65-71.
2. 
Reid, I.R., Bristow, S., Effects of StimuCal, calcium citrate, and calcium carbonate on serum calcium markers of bone turnover in postmenopausal women. A randomized controlled trial. Bone and Joint Research Group, Department of Medicine, Faculty of Medical and Health Sciences. The University of Auckland, New Zealand, 2012.
3. 
Musson, D.S., et al., Preliminary study on the role of StimuCal on the growth and differentiation of primary rat osteoblasts cultured in 3D. Bone and Joint Group University of Auckland, New Zealand, 2012.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA