Menu
Your Cart

Kompletné tráviace enzýmy FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Kompletné tráviace enzýmy FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Kompletné tráviace enzýmy FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
17,80€
Bez DPH: 14,83€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3211

 Tráviace Enzýmy Komplet Webber Naturals sú komplexné enzýmy, ktoré pomáhajú organizmu rozložiť sacharidy, bielkoviny a tuky. Enzýmy urýchľujú chemické reakcie v tele a môžu zlepšiť zápaly aj trávenie. Nedostatok tráviacich enzýmov v čreve môže znížiť absorpciu živín a spôsobiť nadúvanie, plynatosť a nepohodlie.

Enzýmom je bielkovina alebo molekula na báze proteínu, ktorá pôsobí ako katalyzátor - iniciuje, urýchľuje alebo produkuje špecifické chemické reakcie. Život by neexistoval bez enzýmov. V našich telách tráviace enzýmy pomáhajú rozložiť potraviny na najzákladnejšie zložky, aby sa mohli absorbovať. Mnoho ľudí trpí nafukovaním, pálením záhy a inými príznakmi zlého trávenia. To môže byť spôsobené nedostatočnosťou tráviacich enzýmov v žalúdku a čreve.

Kompletné tráviace enzýmy kombinujú enzýmy potrebné na úplné trávenie bielkovín, sacharidov a tukov. Schopnosť vášho tela produkovať enzýmy má tendenciu k znižovaniu vzhľadom na vek, takže doplnenie je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zlepšiť trávenie. Je to tiež dôležitý spôsob, ako dostať všetky výživové výhody z potravín, ktoré jeme.

Užívanie enzýmových doplnkov s jedlom pomáha tráveniu, zvyšuje rozklad potravy v žalúdku a črevách a pomáha znižovať pálenie záhy, plynatosť a nadúvanie.

Priaznivé účinky Tráviace enzýmy komplet:

  • Pomáhajú zmierniť tráviace ťažkosti.
  • Podporujú správne trávenie prijatých pokrmov.
  • Pomáhajú predchádzať páleniu záhy.
  • Môžu byť nápomocné pri rôznych potravinových intoleranciách.
  • Podporujú lepšie využitie energie z potravy.
  • Sú vhodnou voľbou na podporu celkového zdravia.

Zloženie: Pre trávenie uhľohydrátov: Alfa-amyláza (Aspergillus flavus var. Oryzae) (celá) 63 mg (6300 FCC DU), Celuláza (Trichoderma reesei) (celá) 18 mg (90 FCC CU), Laktáza (Aspergillus flavus var. Oryzae) (celá) 5,5 mg (290 FCC ALU), Diastáza (Aspergillus flavus var. Oryzae) (celá) 10 mg (30 FCC DP), Sukra (Saccharomyces cerevisiae) (celá) 2 mg (20 FCC INVU), Hemiceluláza (Trichoderma reesei) (celá) 10 mg (100 FCC HCU). Na trávenie bielkovín: Plesňová proteáza (Aspergillus flavus var. Oryzae) (celá) 55 mg (22100 FCC HUT), Fungálna proteáza (Aspergillus niger) (celá) 5,5 mg (55 FCC SAP), Bakteriálna proteáza (Bacillus subtilis) (celá) 5 mg (2400 FCC PC), Bromelaín (Ananas comosus) (ananásový kmeň) 50 mg (750 FCC PU), Papaín (Carica papaya) (ovocie) 12,5 mg (225 FCC PU), Serrapeptáza (Serratia marcescens) (celá) 1 mg (187,5 SU). Pre trávenie lipidov: Lipáza (Aspergillus niger) (celá) 25 mg (250 FCC LU)

FCC: Potravinový chemický kódex; DU: Dextrinizačná jednotka; CU: Celulázová jednotka; ALU: jednotka kyslej laktázy; DP: Diastatická sila; INVU: Invertázová jednotka; HCU: Hemicelulázová jednotka; HUT: Hemoglobínová jednotka na tyrozínovom základe; SAP: Spectrophotometric Acid Prease Unit; PC: Proteázová jednotka; PU: Papaínova jednotka; LU: jednotka lipázy; SU: Serratiopeptidázová jednotka

Ostatné zložky: Želatínová kapsula (želatína, čistená voda), mikrokryštalická celulóza.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 2 tablety s každým jedlom, max 10 tabliet denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly

výživový doplnok Tráviace enzýmy FORTE Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA