Menu
Your Cart

Vitamín B12 2500 mcg (Cyanokobalamín) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vitamín B12 2500 mcg (Cyanokobalamín) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Vitamín B12 2500 mcg (Cyanokobalamín) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
13,60€
Bez DPH: 11,33€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3140

Vitamín B12 2500 mcg pod jazyk Webber Naturals je tiež dôležitý pre funkciu nervového systému, pomáha pri pamäti a učení a je potrebný na syntézu červených krviniek a na produkciu genetických materiálov. Ako starneme, schopnosť absorbovať vitamín B12 v žalúdku klesá. Ktokoľvek nad 50 rokov a ľudia s problémami s trávením sú ohrození neurologickými problémami a anémiou v dôsledku nedostatku B12. Vitamín B12 obchádza žalúdok a poskytuje vitamín B12 priamo do krvného obehu.

Vitamín B12 robí viac než tvorbu červených krviniek a bráni vzniku anémie. Je potrebný pre zdravé fungovanie mozgu a nervov a pomáha telu metabolizovať tuky, bielkoviny a sacharidy. Vitamín B12 (kyanokobalamín) je vo vode rozpustný vitamín potrebný na výrobu energie; pre funkciu nervového systému, pretože je potrebný na výrobu myelínu, mastnej látky, ktorá tvorí ochranný obal okolo nervov; na výrobu acetylcholínu, neurotransmiter, ktorý pomáha pri pamäti a učení; na syntézu červených krviniek; na produkciu genetických materiálov, DNA a RNA

Nedostatok vitamínu B12 je častejšie spôsobený nesprávnou absorpciou (často kvôli nedostatku "vnútorného faktora", enzýmu potrebného na absorpciu vitamínu B12) ako nedostatočným príjmom. Nedávne štúdie navyše ukazujú, že nedostatok vitamínu B12 je bežný aj u mladých ľudí, ktorí jedia mäso. Nedostatok vitamínu B12 môže spôsobiť neurologický pokles ešte pred objavením sa príznakov anémie. To môže tiež spôsobiť zvýšené hladiny homocysteínu, ktoré zvyšujú riziko srdcových ochorení. Zvlášť sa vyčerpá jedincov na vegetariánskej strave, čo prináša nevyhnutné doplnenie. B12 poskytuje úľavu pri únavách, zvýšenej nervovej podráždenosti, miernemu zhoršeniu pamäti, neschopnosti sústrediť sa, duševnú depresiu, nespavosť a nedostatku rovnováhy.

Pomáha produkovať červené krvinky a pomáha telu metabolizovať sacharidy, tuky a bielkoviny. Vitamín B12 obchádza žalúdok a poskytuje vitamín B12 priamo do krvného obehu.

Priaznivé účinky Vitamín B12 2500 mcg pod jazyk:

  • Dôležitá je pri tvorbe červených krviniek.
  • Prispieva k optimálnej funkcii nervového systému a psychiky.
  • Priaznivé účinky na srdcovocievny systém, nervový systém, krvných buniek a tkanivá.
  • Podieľa sa na látkovej premene sacharidov a tukov pre produkciu energie.
  • Podporuje imunitný systém.
  • Podporuje zníženie vyčerpania a únavu.

Zloženie: Vitamín B12 (Cyanokobalamín) 2500 mcg

Prídavné látky: D-manitol, sodnú soľ kroskarmelózy, prírodnú čerešňovú príchuť, magnéziumstearát so zeleninou (lubrikant).

Neobsahuje: bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, cukru, pšenica, lepok, kvasnice, vajcia, ryby, kôrovce, soľ, orechy alebo geneticky modifikovaných organizmov.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 tableta denne sa nechá rozpustiť pod jazykom alebo podľa pokynov lekára. Poraďte sa s lekárom pre použitie na viac ako 4 mesiace.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: tablety ľahko rozpustné tablety pod jazyk
výživový doplnok Vitamín B12 2500 mcg pod jazyk Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA