Vitamín K2 (MK-7) + D3 Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3539
Dostupnosť: Ihneď
7,20€
Bez DPH: 6,00€

Množstvo

Vitamín K2 + D3 Webber Naturals obsahujú vitamín K2 ako menachinón-7 (MK-7), pokročilú formu vitamínu K rozpustnú v tukoch, u ktorej sa preukázalo, že poskytuje dennú dávku 24 hodín. Vzrušujúci výskum ukazuje, že vitamín K2 nasmeruje vápnik do kostí a preč od tepien. Vitamín D3 zohráva kľúčovú úlohu pri absorpcii vápnika.

Táto kombinácia založená na výskume pomáha zlepšiť hustotu kostí a kardiovaskulárne zdravie. Vitamín K2 pomáha usmerňovať vápnik do oblastí tela, kde je to potrebné, ako je kostra a zároveň mimo oblastí, kde by mohol mať negatívny účinok, ako je kardiovaskulárny systém. Klinické štúdie ukazujú, že doplnok vitamínu K môže zabrániť a dokonca zvrátiť tvrdnutie artérií a zvýšiť hustotu kostí u jedincov s aterosklerózou.

Vitamín D sa už dlho považuje za klasickú živinu pre metabolizmus kostí. Nové dôkazy ukazujú, že vitamíny K a D pôsobia synergicky na zlepšenie hustoty kostí. Mnohé z klinických skúšok, ktoré skúmali účinky K2 na hustotu kostí, mali oveľa väčší účinok, keď sa vitamíny K2 a D3 podávali spoločne ako protiklad k samotnej živine.

Táto kombinácia je ideálna na zvýšenie hustoty kostí, inhibíciu kalcifikácie artérií a zabezpečenie vývoja zdravých zubov. Pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí a zubov. Pomáha pri vstrebávaní vápnika a fosforu. Pomáha predchádzať nedostatku vitamínu 

Priaznivé účinky Vitamín K2 120 mcg + D3 1000 IU:

  • Vysoko absorbovateľný vitamín K2 ako menachinón-7 (MK-7).
  • Zvyšuje hustotu kostí, podporuje rozvoj zdravých zubov a chráni srdce.
  • Vitamín K2 usmerňuje vápnik priamo do kostí.
  • Úplne sa vyhýba cievam a tým ich ochraňuje pred kôrnatením.
  • Vitamín D3 hrá dôležitú úlohu pri vstrebávaní vápnika.

Zloženie: Vitamín K2 (Menaquinone-7) 120 mcg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 1000 IU (Vitamín K2 je rastlinného pôvodu)

Ostatné zložky: Triglyceridy so stredným reťazcom, mäkké gélové kapsule (želatína, glycerín, čistená voda, karamel, oxid titaničitý), žltý včelí vosk, lecitín.

Ďalšie informácie: Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak užívate lieky na riedenie krvi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 gélová tableta denne najlepšie s jedlom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: gélové kapsuly

výživový doplnok Vitamín K2 + D3 Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA