5-HTP 100 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3658
Dostupnosť: Ihneď
9,80€
Bez DPH: 8,17€

Množstvo

5-HTP (5-Hydroxy L-Tryptophan) 100 mg Forte Webber Naturals je prekurzorom serotonínu, čo je dôležitá mozgová chemikália dôležitá pre rovnováhu nálady, spánku a kontroly chuti do jedla. Nízke hladiny serotonínu sú spojené s depresiou, úzkosťou, poruchami spánku, prírastkom hmotnosti a ďalšími zdravotnými problémami. 5-HTP kapsuly sa ľahko prehĺtajú a sú entericky potiahnuté, aby sa minimalizovali potenciálne žalúdočné ťažkosti. Môže stabilizovať hladinu neurotransmiterov a pomôcť tak trpiacim vychutnať si pokojný a neprerušovaný spánok a umožniť sa prebudiť s pocitom sviežosti.

Okrem pomoci pri zlepšovaní nálady môže 5-HTP pomôcť aj v prípade chronickej nespavosti. 5-HTP môže stabilizovať hladiny neurotransmiterov, aby pomohli trpiacim užívať si pokojný a neprerušovaný spánok, čo im umožní prebudiť pocit osvieženia a opätovného napätia. 5-HTP sa používa na riešenie stavov spojených s nízkym obsahom serotonínu vrátane obezity, fibromyalgie a migrény.

5-HTP z africkej rastliny (Griffonia simplicifolia) je cenným doplnkom stravy, ktorý bezpečne a účinne zvyšuje hladinu serotonínu. Optimálna hladina serotonínu v mozgu produkuje upokojujúci účinok na ľudí a zároveň sú viac sústredení, citlivý, netúžia po sladkostiach a potravinách s vysokým obsahom sacharidov a sú schopní dobre spať.

Na základe rozsiahleho výskumu možno povedať, že serotonín hrá významnú úlohu pri depresii, nespavosti, obezite, fibromyalgii a migrénach.

Priaznivé účinky 5-HTP (5-Hydroxy L-Tryptophan):

  • Štúdie naznačujú, že účinkuje podobne ako niektoré antidepresíva a pomáha pri miernej až stredne ťažkej depresii.
  • Hrá dôležitú úlohu v regulácii nálady, spánku a chuti do jedla.
  • Zlepšuje náladu aj správanie.
  • Zmierňuje symptómy fibromyalgie, vrátane bolesti, úzkosti, rannej stuhnutosti a únavy. Mnohí ľudia s fibromyalgiou majú nízke hladiny serotonínu, preto im lekári často predpisujú antidepresíva.
  • Podporuje rýchlejšie zaspávanie a prehlbuje spánok.
  • Pomáha ľuďom s rôznymi typmi bolesti hlavy a zmierňuje migrény.
  • Znižuje chuť do jedla, preto je nesmierne vhodný pre ľudí, ktorí chcú schudnúť.
  • Zvyšuje sexuálnu túžbu a prehĺbuje intímny vzťah.

Zloženie: 5-HTP (L-5-hydroxytryptofan) (Griffonia simplicifolia) (semeno) 100 mg

Ostatné zložky: Hydrogénfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, čistená voda, povlak (hydroxid amónny, celulóza, metylcelulóza, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, kyselina olejová, čistená voda, alginát sodný, kyselina stearová) a rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, alebo ak máte eozinofília-myalgia syndróm alebo ak máte sklerodermia. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 tableta 2-3 krát denne, alebo podľa odporúčania lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: tablety
výživový doplnok 5-HTP (5-Hydroxy L-Tryptophan) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA