Menu
Your Cart

Kolagén30 Bioaktívny kolagénový peptid proti vráskam 2500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Kolagén30 Bioaktívny kolagénový peptid proti vráskam 2500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Kolagén30 Bioaktívny kolagénový peptid proti vráskam 2500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
27,50€
Bez DPH: 22,92€
 • Dostupnosť: Ihneď
 • Kód produktu: 3665

 Kolagén30 Bioaktívny kolagénový peptid proti vráskam 2500 mg Webber Naturals. Kolagén30 je Bioaktívny kolagén s peptidmi proti vráskam podporený klinickým výskumom na zníženie jemných liniek okolo očí a hlbokých vrások. Kolagén30 proti vráskam stimuluje kožné bunky k produkcii väčšieho množstva kolagénu a podporuje vzhľad pre hladkú a zdravo vyzerajúcu pokožku v čase kratšom ako 30 dní.

Kolagén je najhodnotnejší proteín v ľudskom tele, čo predstavuje približne 75% zo suchej hmotnosti pokožky. Bohužiaľ, syntéza kolagénu klesá s vekom, mikrotraumy (malé, často mikroskopické či inak zjavné nepozorovateľné poranenia), expozícia ultrafialovým žiarením a poranenia mäkkých tkanív môžu degradovať kolagén, resp. tvorbu kolagénu. V priebehu rokov to spôsobuje pokožke aby sa stala tenšia, prehnutejšia, suchá a slabá, čo prispieva k viditeľným známkam starnutia, ako sú vrásky a jemné tvárové linky. Kolagén30 obsahuje Verisol® Bioaktívny kolagén s peptidmi, ktoré sa ukázali pre stimuláciu vytvárania nových buniek zdravého kolagénu ktoré odďaľujú príznaky starnutia viditeľným vyhladením vrások a zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky.

Na rozdiel od aktuálnych kozmetických výrobkov, Verisol® Bioaktívny kolagén s peptidmi pomáha zlepšovať matricu pleti zvnútra von tým, že zlepšuje elasticitu a hustotu pokožky, zlepšuje kožný profil povrchu a pomáha vzhľadu pre hladkú a zdravo vyzerajúcu pokožku. U Kolagénu s bioaktívnymi peptidmi bolo preukázané, že podporuje zdravý kolagén a elastín, ktoré pomáhajú redukovať vrásky, jemné tvárové linky a očné vrásky do štyroch týždňov.

Navyše, naše telá potrebujú kolagén na stavbu "lešenie" kostí, kĺbov a vaskulárneho tkaniva. Príliš málo kolagénu je spojené s porézny kostí a degeneráciou kĺbov, dávajú biologické aktívne peptidy podporu pre zdravé kosti a kĺby, pri súčasnom znížení bolesti kĺbov spojeného s osteoartritídou.

Verisol® Bioaktívny kolagén s peptidmi je klinicky preskúmaný a vedecky optimalizovaný pre krásu zvnútra. Verisol® stimuluje kožné bunky k produkcii väčšieho množstva kolagénu k zníženiu hlbokých vrások pre mladší vzhľad v dobe kratšej ako 30 dní. Pomáha stimulovať obnovu kožných buniek a redukovať vrásky, jemné tvárové vrásky okolo očí a hlboké vrásky. Pomáha zvýšiť a rozšíriť pružnosť a hustotu pleti, zlepšuje povrchový profil pokožky a pomáha vzhľadu pre hladkú a zdravo vyzerajúcu pokožku. Pomáha podporovať zdravú produkciu kolagénu a elastínu.

Priaznivé účinky Kolagén30 proti vráskam 2500 mg:

 • Je vedecky optimalizovaný pre krásu zvnútra a podporovaný vedeckým výskumom.
 • Redukuje očné vrásky v dobe kratšej ako 30 dní.
 • Redukuje jemné linky tvárovej masky a hĺbku vrások.
 • Zvyšuje pružnosť a hustotu pleti.
 • Pomáha znižovať bolesť kĺbov spojenú s osteoartrózou.
 • Pokožku pomáha hydratovať a regenerovať.
 • Podporuje zdravú produkciu kolagénu a elastínu.
 • Pomáha spomaliť prirodzený proces starnutia.
 • Bez príchute.

Zloženie: Verisol® Bioaktívny kolagén Peptidmi™ typu I a III hydrolyzovaný kolagén (bovine) 833.33 mg

Neobsahuje: syntetické farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, mlieko, cukor, pšenicu, glutén, droždie, sóju, kukuricu, vajcia, mäkkýše, orechy ani výrobky z nich. Zložky neobsahujú GMO. Uchovávajte v suchu, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Ďalšie informácie: Môže vyvolať poruchy zažívania. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí: rozpustiť 1 čajovú lyžičku (2.5g) denne s vodou alebo s iným nápojom (napr. mlieko, sójový nápoj, čaj, káva, džús a pod.) alebo ako určí lekár/lekárnik.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 150 g
Forma: prášok
výživový doplnok Kolagén30 Bioaktívny kolagénový peptid proti vráskam Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA