Menu
Your Cart

Probiotiká 80 miliárd Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Probiotiká 80 miliárd Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Novinka
Probiotiká 80 miliárd Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
31,70€
Bez DPH: 26,42€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3194

Probiotikum 80 miliárd od spoločnosti Webber Naturals je zaručená vysoko účinná multidruhová receptúra pre komplexnú gastrointestinálnu podporu, ktorá pomáha zmierniť plynatosť, nadúvanie a bolesti brucha. Táto stabilná receptúra obsahuje osem probiotických kmeňov vrátane laktobacilov, bifidobaktérií a Pediococcus na podporu zdravej flóry a trávenia tráviaceho traktu. Je ideálny na cestovanie bez potreby chladenia!

Probiotikum 80 miliárd od spoločnosti Webber Naturals obsahuje päť kmeňov laktobacilu pre starostlivosť o tenké črevo, dva kmene bifidobaktérií pre starostlivosť o hrubé črevo a jeden kmeň Pediococcus na podporu zdravej črevnej flóry a trávenia. Táto zaručene vysokoúčinná, viackmeňová formulácia je ideálna na podporu celkového gastrointestinálneho zdravia a môže pomôcť pri úľave od plynatosti, nadúvania a bolesti brucha.

V priemernom ľudskom čreve žije vyše 500 rôznych druhov baktérií - niektoré sú prospešné, zatiaľ čo iné môžu prispievať k gastrointestinálnym poruchám a citlivosti na jedlo. Zdravá bakteriálna rovnováha v čreve sa môže narušiť používaním antibiotík, bakteriálnymi a vírusovými infekciami, nesprávnou stravou, stresom a potenciálne nebezpečnými zdrojmi vody a potravín počas cestovania.

Širokospektrálne probiotikum môže pomôcť obnoviť zdravú bakteriálnu rovnováhu a podporiť zdravie tenkého a hrubého čreva. Probiotiká môžu vstrebávať  a zabraňovať kolonizácii a rastu zlých (patogénnych) buniek a znižovať výskyt hnačiek, zápchy, nadúvania, plynatosti a kŕčov.

Probiotikum 80 miliárd od spoločnosti Webber Naturals je bezgluténový, bez GMO, vhodný pre vegetariánov - nevyžaduje sa žiadne chladenie! Tento synergický viackmeňový prípravok môže odolávať žalúdočnej kyseline, a teda je schopný dosiahnuť intaktný intestinálny trakt. Je ideálny pre každého, kto potrebuje vysoko účinné probiotikum, ktoré pomáha udržiavať dobré zdravie a obnovuje zdravú flóru čriev, najmä pri cestovaní alebo po použití antibiotík.

Probiotikum 80 miliárd je probiotikum s vysokou účinnosťou, multi-kmeňové. Poskytuje 8 probiotických kmeňov pre úplnú podporu črevného a tráviaceho ústrojenstva. Pomáha podporovať črevné / gastrointestinálne zdravie. Zdroj probiotík, ktoré by mohli propagovať priaznivú črevnú flóru.

Priaznivé účinky Probiotiká 80 mld.:

  • Zaručene vysoko-účinná formulácia na zmiernenie bolesti brucha, plynatosti a nadúvania.
  • Stabilný a dostupný v praktickom blistrovom balení - ideálny počas práce a cestovania.
  • Zaručených 80 miliárd aktívnych buniek na 1 vegetariánsku kapsulu v čase expirácie.
  • Podporuje zdravú črevnú flóru a trávenie.
  • Obsahuje osem probiotických kmeňov pre úplnú gastrointestinálnu podporu.
  • Vyrobené z probiotických kmeňov, ktoré odolávajú žalúdočnej kyseline, takže sú schopné dostať sa do intestinálneho traktu neporušené.
  • Nevyžaduje skladovanie v chladničke.

Zloženie: Bifidobacterium animalis subsp. lactis R0421 (celá bunka) 5% 4 miliardy cfu †, Bifidobacterium bifidum R0071 (celá bunka) 0,25% 0,2 miliardy cfu †, Lactobacillus casei R0215 (celá bunka) 7,5% 6 miliárd cfu †, Lactobacillus paracasei R0422 (celá bunka) 5% 4 miliardy cfu †, Lactobacillus helveticus R0052 (celá bunka) 0,25% 0,2 miliardy cfu †, Lactobacillus plantarum R1012 (celá bunka) 5% 4 miliardy cfu †, Lactobacillus rhamnosus R0011 (celá bunka) 0,5% 0,4 miliardy cfu †, HA-524 Pediococcus acidilactici (celá bunka) 76,5% 61,2 miliardy cfu †
* Zaručených minimálne 80 miliárd aktívnych buniek na kapsulu v čase expirácie.
Zaručených minimálne 192 miliárd aktívnych buniek na kapsulu v deň výroby.
† cfu: jednotky tvoriace kolónie

Prídavné látky: Vegetariánska kapsula (uhľohydrátová guma, čistená voda), zemiakový škrob, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant), kyselina askorbová.

Neobsahuje: Umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá; bez cukru, pšenice, lepku, kukurice, vajec, rýb, mäkkýšov, soli, stromových orechov alebo GMO. Vhodné pre vegetariánov.

Ďalšie informácie: Môže obsahovať stopy mlieka a / alebo sóje. Ak máte horúčku, zvracanie, krvavé hnačky alebo silné bolesti brucha, pred použitím sa poraďte s lekárom. Ak sa objavia príznaky zažívacieho traktu (napr. Hnačka), zhoršia sa alebo pretrvávajú dlhšie ako 3 dni, prestaňte ich používať a vyhľadajte lekára. Nepoužívajte tento produkt, ak máte oslabenú imunitu (napr. AIDS, lymfóm, pacienti, ktorí sa podrobujú dlhodobej liečbe kortikosteroidmi). Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 kapsula denne alebo podľa pokynov lekára. Užívajte najmenej 2–3 hodiny pred alebo po antibiotikách.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 20
Forma: vegetariánskych kapsúl
výživový doplnok Probiotiká 80 mld. Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA