Menu
Your Cart

SAMe 200 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

SAMe 200 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Novinka
SAMe 200 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
25,50€
Bez DPH: 21,25€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3416

SAMe 200 mg od Webber Naturals. Klinický výskum ukazuje, že SAMe zlepšuje náladu a má pozitívny vplyv na správanie. SAMe od spoločnosti Webber Naturals je pre mnohých užitočnou podporou pri zvládaní depresie. Používa sa tiež na riešenie príznakov osteoartritídy, pracuje s kyselinou listovou a vitamínom B12 na podporu dobrého duševného zdravia. SAMe je enterosolventne potiahnutý kvôli ľahkému prehĺtaniu, maximálnej biologickej dostupnosti a zvýšenej stabilite.

SAMe je skratka pre S-adenozyl-metionín, prírodnú chemickú zlúčeninu vyrobenú v tele. SAMe hrá kľúčovú úlohu v metabolizme. Avšak, ako s mnohými prírodnými látkami, ktoré naše telá vyrábajú, výroba SAMe môže s pribúdajúcim vekom klesať. SAMe je zďaleka najdôležitejším metyl-donorom v metabolizme metylácie, ktorý prispieva k zdravotnému stavu takmer každého tkaniva v tele. Ak hladiny SAMe poklesnú, tak sa tiež zvyšuje intenzívny metylačný proces, ktorý prispieva k dobrému zdraviu. Zistilo sa, že suplementácia SAMe zlepšuje rad zdravotných problémov a môže byť užitočná pri liečbe mnohých stavov, vrátane depresie, osteoartritídy a ochorení pečene.

Klinický výskum ukazuje, že SAMe zlepšuje náladu a má pozitívny vplyv na správanie. Pre mnohých je SAMe z prírodných zdrojov užitočnou podporou pri zvládaní depresie. Používa sa tiež na riešenie príznakov osteoartritídy a pracuje s kyselinou listovou a vitamínom B12 na podporu dobrého duševného zdravia. SAMe je enterosolventne potiahnutý kvôli ľahkému prehĺtaniu, maximálnej biologickej dostupnosti a zvýšenej stabilite.

Pomáha podporovať zdravú rovnováhu nálad a zmierňuje osteoartritickú bolesť. Pomáha podporovať zdravú funkciu pečene.

Priaznivé účinky SAMe 200 mg:

  • Entericky potiahnuté.
  • Zvýšená absorpcia, biologická dostupnosť.
  • Zvýšená stabilita.

Zloženie: S-adenozyl-L-metionín (SAMe) 200 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, manitol, enterosolventný povlak (kopolymér kyseliny metakrylovej, mastenec, trietylcitrát, oxid kremičitý, oxid titaničitý, žltý oxid železitý), glyceryl behenát, rastlinný stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý, karboxymetylškrob, sodná soľ.

Ďalšie informácie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie 8 tabliet denne. Ak užívate lieky proti depresii, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať SAMe namiesto týchto liekov alebo okrem nich. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Ľudia s bipolárnou poruchou (manicko-depresívne ochorenie) by nemali užívať SAMe, pokiaľ nie sú pod lekárskym dohľadom. Neodporúča sa podávať deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Môže sa užívať na prázdny žalúdok. Pre depresiu / cholestázu: Užívajte 1 až 4 tablety perorálne, dvakrát denne po dobu 2 týždňov. Pri osteoartritíde: Užívajte 1 až 3 tablety perorálne, dvakrát denne počas 2 týždňov. Po 2 týždňoch znížte dennú dávku na 1 tabletu denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: entericky potiahnuté tablety
výživový doplnok SAMe 200 mg Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA