Menu
Your Cart

Blog

06 Feb Známy i neznámy arginín
0 24
Arginín sa radí medzi aminokyseliny, ktoré majú veľmi významný vzťah k budovaniu novej svalovej hmoty. Mnohými špičkovými trénermi je považovaný (predovšetkým v kombinácii s glutamínom) za úplne základný doplnok výživy. Veľa vynikajúcich fyziológov z..
06 Feb Zdravie detí
0 8
Niekedy môže byť veľký boj naučiť svoje dieťa správne jesť. Podľa štúdie v USA, niektoré základné živiny úplne chýbajú v detskom jedálničku. Výživové doplnky, doplnky stravy sú špeciálne navrhnuté pre deti vrátane tekutého vitamínu D, cmúľajucého mul..
06 Feb Zdravé návyky v obchode s potravinami
0 9
Ak chcete v chladničke skladovať zdravé jedlá a udržiavať tak zdravú výživu, musíte nakupovať múdro. Znie to jednoducho však? Nie nevyhnutne. Bez stratégie, nehovoriac o nákupnom zozname, je ľahké, aby ste boli ohromení voľbou nekonečným nakupovaním ..
06 Feb Začínajte svoj deň s vodou a citrónom!
0 8
Keďže je jeseň, potrebujeme udržať svoj imunitný systém silný a čo môže byť lepší spôsob, ako začať ráno s hrnčekom niečoho naozaj účinného? Pre imunitný systém je ideálne začať každý deň s hrnčekom teplej vody s citrónom!Je to také jednoduché, a nap..
06 Feb Vitamíny a doplnky pre váš zrak
0 2
Priznajme si to, žijeme v dobe náročnej pre zrak. To je dôvod, prečo mávajú ľudia dnešnej doby veľmi často problémy so zrakom. Prinášame vám niekoľko vitamínov a potravín, konzumáciou ktorých pomôžete chrániť váš zrak. Ako prvé vás určite napadne mr..
06 Feb Udržujte si zdravý spánok počas zimy!
0 2
Melatonín je hormón, produkovaný v mozgu v šuškovitom teliesku (epifýza), ale aj v sietnici a gastrointestinálnom trakte.Tento hormón ovláda náš spánok. Svetlo a naše vnútorné hodiny kontrolujú množstvo melatonínu, ktoré naše telo vytvára. V zimnom o..
Zobrazené 1 až 6 z 45 (8 stránok)