Menu
Your Cart

Blog

26 Apr Pomoc pri intolerancií laktózy
0 52
Ak sa nechcete vzdať mliečnych výrobkov, môže vám pomôcť niekoľko prírodných spôsobov.Enzýmové doplnkyJe možné kúpiť si enzýmy, ktoré pomáhajú tráviť laktózu. Sú to tablety, ktoré prehltnete alebo ktoré pridáte do jedla a nápojov.Zdá sa však, že účin..
26 Apr 5 Príznakov a znamení intolerancie laktózy
0 10
Laktóza je druh cukru, ktorý sa prirodzene nachádza v mlieku väčšiny cicavcov.Intolerancia laktózy je stav charakterizovaný príznakmi ako bolesť žalúdka, nadúvanie, plynatosť a hnačka, ktoré sú spôsobené malabsorpciou laktózy.U ľudí je enzým známy ak..
26 Apr Vzorové menu s nízkym GI
0 9
Vzorové menu s nízkym GI na 1 týždeň.Táto vzorová ponuka ukazuje, ako môže vyzerať 1 týždeň na diéte s nízkym GI. Zahŕňa dokonca niekoľko receptov od nadácie Glycemic Index Foundation.Pokojne to upravte alebo pridajte občerstvenie s nízkym GI na zákl..
26 Apr Glykemický index: Čo to je a ako ho používať
0 11
Glykemický index je nástroj, ktorý sa často používa na podporu lepšieho riadenia hladiny cukru v krvi.Na glykemický index potraviny vplýva niekoľko faktorov, vrátane jej výživového zloženia, spôsobu varenia, zrelosti a množstva spracovania, ktoré pre..
22 Nov Ako bojovať proti problémom s pokožkou a vlasmi? 2/2
0 128
Zatiaľ čo vonkajší a vnútorný faktor ohrozuje zdravie pokožky a vlasov, strava bohatá na vitamíny a minerály môže pomôcť transformovať a posilniť mechanizmy tela zvnútra v boji proti týmto stresorom. Ponorte sa do toho a spoznajte živiny, ktoré by si..
22 Nov Kľúčové vitamíny a minerály pre zdravé vlasy, pokožku a nechty 1/2
0 62
Dermatologické obavy sú pre ľudské životy ústredné už od staroveku. Príbehy starých mám sú plné silných rád, ako sa starať o vlasy, pokožku a nechty. Väčšinu z nich však moderný život uvrhol do chaosu. Trh je plný výrobkov, ktoré sa zameriavajú na rô..
Zobrazené 1 až 6 z 106 (18 stránok)