Menu
Your Cart

Blog

22 Nov Ako bojovať proti problémom s pokožkou a vlasmi? 2/2
0 96
Zatiaľ čo vonkajší a vnútorný faktor ohrozuje zdravie pokožky a vlasov, strava bohatá na vitamíny a minerály môže pomôcť transformovať a posilniť mechanizmy tela zvnútra v boji proti týmto stresorom. Ponorte sa do toho a spoznajte živiny, ktoré by si..
22 Nov Kľúčové vitamíny a minerály pre zdravé vlasy, pokožku a nechty 1/2
0 40
Dermatologické obavy sú pre ľudské životy ústredné už od staroveku. Príbehy starých mám sú plné silných rád, ako sa starať o vlasy, pokožku a nechty. Väčšinu z nich však moderný život uvrhol do chaosu. Trh je plný výrobkov, ktoré sa zameriavajú na rô..
24 Oct 13 skorých príznakov Parkinsonovej choroby
0 58
Charakteristickými znakmi Parkinsonovej choroby sú chvenie, pomalé a tuhé pohyby. Malé zmeny v pohyboch a správaní človeka môžu signalizovať nástup Parkinsonovej choroby pred diagnostikovaním.Parkinsonova choroba je porucha nervového systému, ktorá p..
24 Oct Nadbytok lipidov v nervových bunkách môže spôsobiť Parkinsonovu chorobu
0 39
Vedci zistili nerovnováhu v množstve tukových molekúl nazývaných lipidy vo vnútri mozgových buniek ľudí s Parkinsonovou chorobou. Nahromadenie lipidov v nervových bunkách môže spôsobiť zápal.Parkinsonova choroba je pohybová porucha, ktorá sa časom po..
10 Oct Je čas, aby ste si dali detox od sociálnych sietí
0 54
V dnešnom svete sú sociálne médiá ústredným bodom nášho života. Pomáhajú nám zostať v kontakte s našimi priateľmi, propagovať našu prácu a sledovať najnovšie správy. Ako tieto siete ovplyvňujú naše duševné a fyzické zdravie? Je čas dať si prestávku o..
10 Oct „Zlé zdravie“ a čas strávený na rôznych zariadeniach: Aký je odkaz?
0 29
Nedávna štúdia zistila súvislosti medzi časom, ktorý trávime pred niektorými zariadeniami, a určitými negatívnymi výsledkami pre zdravie.Nový výskum zistil súvislosti medzi časom, ktorý ľudia trávia pred niektorými obrazovkami zariadení, a rôznymi ne..
Zobrazené 1 až 6 z 102 (17 stránok)