Menu
Your Cart

Blog

16 Aug Si duševne tvrdý? 5 kľúčových otázok
0 29
Život je kontaktný šport. A rozvíjanie duševnej húževnatosti je vaša najlepšia zbraň na prežitie konštruktívneho, sústredeného a šťastného života.Každý deň čelíme ľuďom a okolnostiam, ktoré nás môžu zničiť. Patria medzi ne ťažké rodinné vzťahy, neusp..
15 Aug 8 príznakov a symptómov z nedostatku draslíka (hypokaliémia)
0 11
Draslík je nevyhnutný minerál, ktorý má vo vašom tele veľa úloh. Pomáha regulovať svalové kontrakcie, udržuje zdravé nervové funkcie a reguluje rovnováhu tekutín.Národný prieskum však zistil, že približne 98% Američanov nespĺňa odporúčaný príjem dras..
10 Aug 8 najčastejších bežeckých zranení
0 14
Beh sa stal jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako zlepšiť a udržiavať kondíciu a zostať vo forme. V skutočnosti pravidelne behá viac ako 40 miliónov Európanov.Aj keď beh je skvelý spôsob, ako zostať aktívny, mnohí bežci sa v určitom okamihu musia ..
02 Aug Aké sú prínosy vitamínu D pre zdravie
0 19
Ľudské telo produkuje vitamín D ako reakciu na slnečné žiarenie. Každá osoba môže tiež zvýšiť príjem vitamínu D prostredníctvom určitých potravín alebo doplnkov.Vitamín D je nevyhnutný z niekoľkých dôvodov, vrátane udržiavania zdravých kostí a zubov...
01 Aug 8 rýchlych faktov o vápniku
0 13
1. Vápnik hrá rolu vo funkciách vášho telaVápnik hrá úlohu v mnohých základných funkciách vášho tela. Vaše telo potrebuje vápnik na cirkuláciu krvi, pohyb svalov a uvoľňovanie hormónov. Vápnik tiež pomáha prenášať správy z mozgu do iných častí tela.V..
01 Aug Výhody vápnika a aké sú zdroje vápnika
0 14
Vápnik je živina, ktorú potrebujú všetky živé organizmy vrátane ľudí. Je to najhojnejší minerál v tele a je nevyhnutný pre zdravie kostí.Ľudia potrebujú vápnik na vybudovanie a udržiavanie silných kostí a 99% (1) vápnika v tele je v kostiach a zuboch..
Zobrazené 1 až 6 z 93 (16 stránok)