Menu
Your Cart

Blog

27 Jun Schisandra
0 4
Schisandra chinensis (päť aromatických plodov) je ovocné víno. Sú to fialovo-červené bobule, ktoré majú päť chutí: sladké, slané, horké, štipľavé a kyslé. Semená bobúľ Schisandra obsahujú lignany (1). Sú to látky, ktoré môžu mať priaznivé účinky na z..
24 Jun 4 priaznivé účinky Biotínu
0 3
1. Vlasy, pokožka a nechtyBiotín je nevyhnutný na udržanie zdravej a silnej pokožky, vlasov a nechtov. U tých, ktorí majú nedostatok biotínu, sa môžu vyskytnúť také príznaky, ako sú krehké nechty, štiepenie vlasov, ktoré sa ľahko zlomia, a podráždená..
23 Jun Ako sa prejavuje nedostatok vitamínov skupiny B
0 5
Po tejto skupine vitamínov by ste mali rozhodne siahnuť, ak ste v strese. Pre lepšiu činnosť nervov sú nevyhnutné, navyše vám pomôžu lepšie sa so záťažovou situáciou vyrovnať. Rovnako sa užívanie B komplexu odporúča pri rozličných neurologických ocho..
23 Jun 8 priaznivých účinkov B-komplexu
0 5
1. Génová reguláciaNa udržanie zdravia potrebujeme každý deň zlomok kyseliny listovej. Telo však využíva toto malé množstvo kyseliny listovej na syntézu nových génov a buniek, napríklad počas období rastu a hojenia (1). Kyselina listová tiež pomáha o..
23 Jun Čo je to Ploštičník strapcovitý
0 2
Ploštičník strapcovitý má množstvo potenciálnych výhod - väčšina z nich sa týka zdravia žien alebo hormonálnej rovnováhy. Black Cohosh je bylina pôvodom v Severnej Amerike, ktorá sa tradične používa na kognitívne a zápalové stavy, ale jej popularita ..
22 Jun 6 priaznivých účinkov Biotínu
0 4
1. Podpora zdravia nechtovKrehké nechty sa ľahko štiepia alebo praskajú. Nedostatok biotínu môže viesť ku krehkým nechtom. Pre ľudí s týmto nedostatkom by užívanie doplnku výživy obsahujúci biotín mohlo zlepšiť silu ich nechtov.Klinické štúdie ukázal..
Zobrazené 1 až 6 z 79 (14 stránok)